.
שאלות נפוצות

אצלנו בPicShow- מציבים סטנדרט חדש לעולם העיצוב. אנו מלווים אתכם מרגע בחירת התמונה, דרך איכות המוצרים הבלתי מתפשרת ועד לשלבים שלאחר התאמת התמונות והסטים לבית.

התמונות מודפסות על בד קנבס, או על נייר פוטו באיכות הדפסה בלתי מתפשרת, בעזרת מכשור מתקדם של החברות המובילות בעולם. כמו כן, אנו מייבאים פטנט עולמי של לקה מיוחדת השומרת על צבע הקנבס, הצבע אינו דוהה ואינו נמחק (גם אם מנקים את הקנבס עם מטלית לחה). אנו עושים את כל המאמצים כדי שהזמנת מוצרים ב-PicShow תעשה ב"ראש שקט".

התמונות בPicShow- מודפסות על בד קנבס או על נייר פוטו. בד הקנבס בעל אחוזי כותנה גבוהים ויודע לספוג לתוכו לקה מיוחדת המיובאת בפטנט ייחודי ולייצר מוצר שישמר לנצח. הוא נמתח על מסגרת עץ וניתן להדפיסו על אפשרויות גימור שונות כגון: עיטוף גלריה, צבע לבן או שחור. את כל האפשרויות הנ"ל ניתן לנסות על גבי ההדמיה ייחודית שאנו מציעים לכם בשלב שלאחר בחירת התמונה.

נייר הפוטו האיכותי יודע לתת עומק לתמונה. אנו מציעים מספר צבעים למסגרת התמונה וכמו כן ישנה אפשרות לבחור להוסיף בהדפסה עצמה מסגרת פספרטו (שוליים לבנים על ההדפס עצמו). כמו כן ניתן להחליט האם אנו רוצים שהתמונה תהיה בציפוי זכוכית או בציפוי למינציה.

את הקנבס ניתן לנקות עם מטלית לחה או עם מעט מים ללא כל בעיה (אנו מצרפים לכם ערכה מיוחדת בה תמצאו שפריצר ומטלית ממותגים שיסייעו לכם בניקוי הקנבס). לעומת זאת, נייר הפוטו לא אמור לבוא במגע עם מים. אך ניתן לנקות את הזכוכית שמצפה את התמונה עם חומר ניקיון לחלונות שמאפשר לשמור אותה לכל החיים.

אנו מחויבים לספק את המשלוח לבית הלקוח עד 10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. כמובן שאנו עושים את כל המאמצים לספק את ההזמנה בהקדם, לרוב אנו מצליחים

ניתן לבצע את כל תהליך ההזמנה ללא הרשמה כלל. אנו ממליצים להתחבר דרך גוגל או פייסבוק כדי להקל על מילוי הפרטים, אך במהלך ההזמנה לא תתקלו בטופס הרשמה שמונע מכם להתקדם בתהליך במידה ותחליטו שלא... בכל מקרה, את פרטי איש הקשר וכמובן את כתובת היעד למשלוח תהיו חייבים למלא בכדי שנוכל להנפיק חשבונית ולייעד את המשלוח של המוצרים שרכשתם.

לאחר שהתשלום עבר בהצלחה, תשלח אליכם חשבונית למייל. בנוסף, תקבלו את תעודת האחריות ואת המייל לאישור פרטי ההזמנה. לאחר מכן ההזמנה תשלח אל בית המלאכה של PicShow יחד עם כל הפרטים המופיעים אצלכם באישור ההזמנה. בית המלאכה ייצר, ידפיס ויארוז את המוצר על פי הקריטריונים אותם בחרתם בשלב ההדמיה. לאחר מכן, שליח מיוחד של PicShow ימסור לכם את המשלוח בכתובת שציינתם . פירוט נוסף לגבי השלבים של ההזמנה תוכל למצוא בלשונית "תהליך ההזמנה".

אנו מציעים 2 אפשרויות לתשלום:

תשלום באמצעות כרטיס אשראי עם תקן אבטחה מחמיר ביותר דרך חברת הסליקה טרנזילה - קראו עוד אודות החברה

תשלום באמצעות PAYPAL בתוספת עמלה קבועה מסכום הקנייה

לאחר שלב התשלום תקבלו מייל בו מופיעה הכותרת "סיכום הזמנה". תחת הכותרת יצוינו הפרטים האישיים שלכם ופרטי המוצרים שבחרתם. בנוסף , תישלח אליכם תעודת אחריות לכל החיים על התמונות והסטים. במידה ומדובר בטפט יצוין כי האחריות שלנו בPicShow היא עד שלב מריחת הדבק. החומרים בהם אנו משתמשים, רמת ההדפסה הגבוהה וההקפדה על איכות ברמה הגבוהה ביותר הופכים את המוצר לכזה שנשמר חיים שלמים.

לא ניתן לשנות עצמאית את הפרטים לאחר סגירת ההזמנה, אך ניתן לפנות אלינו בלשונית "צור קשר" ונציג משירות הלקוחות שלנו יחזור אליכם בכדי לבצע את השינוי.

במידה ויש לכם הזמנה גדולה אותה תרצו לבצע, תוכלו ליצור עמנו קשר בטלפון: 073-3150505 ואנו נכין לכם קוד קופון להנחה נוספת בהתאם לסכום ההזמנה.

בוודאי כל הזמנה באתר (הסכום אינו משנה ) ניתן לחלק ל-6 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

נשמח לשמוע מכם באמצעות טופס "צור קשר" באתר. אנו מבטיחים להתייחס לכל פניה ולתת את המענה היעיל והמהיר ביותר.